Raha kõrvale panemine

Kasutajatugi

On sul mõni unistus, mille jaoks raha kõrvale panna? Anna sellele unistusele nimi ning lisa sinna raha just siis, kui sulle sobib, kasvõi sendi kaupa.

Tõmba avalehel saldomulli väiksema allpool asuvale mullile, millele kirjutatud “Kogu raha”. Süsteem palub sul oma eesmärgile panna nimi, nagu näiteks „Uus jalgratas“ või „Reis Bahama saartele“, ja sisestada summa, milleni tahad jõuda. Seejärel sisesta esimene summa, mille tahad kõrvale panna.

Kui säästueesmärk on loodud, saad mulli puudutades kuvada selle andmed. Oma eesmärke saad ka redigeerida.

Kui soovid raha lisada juba olemasolevale eesmärgile, tõmba saldomulli selle kogutud raha mulli peale.

Kui soovid raha olemasolevalt eesmärgilt raha tagasi võtta, tõmba kogutud raha mull saldomulli peale. Äpp küsib, kas tahad tagasi võtta kogu summa või ainult osa.

Kõrvale pandud raha on reserveeritud konkreetseks eesmärgiks peale igapäevakulutuste. Makseid kogutud mullides oleva rahaga teha ei saa, selleks tuleb raha enne saldomullile tagasi tõmmata.  Kuna eesmärkidel ei ole eraldi kontot, saab sinna pandud raha enne makse tegemist lihtsalt tagasi võtta. Raha, mille oled eesmärgilt tagasi võtnud, saad kasutada kohe.

Pocopay kõrvale pandud raha ei ole samasugused nagu tavalised pangahoiused. Nad on kõigest tulevikuks kõrvale pandud summad, mis on sinu tavalisest kontojäägist eraldada ja neid saab lihtsalt tühistada. Kõrvalepandud raha eest me lisaintressi ei maksa.

Sinu jooksevkonto intress on 0,01% aastas, mis hõlmab kogu sinu raha Pocopay’s (nii kontojääki kui kõrvale pandud raha).