Kuidas makset teha?

Kasutajatugi

Maksete tegemiseks on kolm võimalust:

  1. Kõige kiirem viis on puudutada saldomulli ja tõmmata see ekraani ülaossa kuvatavale kontaktile. Kontaktide nimekiri avaneb, kui tõmbad mulli ekraani ülemise osa poole. Seejärel sisesta summa, mida soovid sellele kontaktile üle kanda. Sisesta makse kirjeldus ja vajaduse korral saad muuta makse kuupäeva. Vaikimisi on maksekuupäev täna. Seejärel puuduta nuppu „Maksa“. Järgmisel lehel tuleb makse kinnitada. Vaata seal oma makse andmed üle ning kinnita makse oma neljakohalise poco koodi või sõrmejäljega.
  2. Teine võimalus on puudutada menüüs nuppu „Maksa“ ja seejärel ekraani alaosas nuppu „Uus makse“. Seejärel vali või sisesta kontakt, kellele soovid makset teha, ning toimi samamoodi, nagu eelpool kirjeldatud.
  3. Kui inimene, kellele sa tahad makset teha, on parajasti koos sinuga ja ta on samuti Pocopay kasutaja, soovitame makse tegemiseks kolmandat viisi. Tõmba ülevale ja puuduta QR ikooni– see avab QR-koodi skänneri. Palu oma sõbral avada oma profiili alt QR-kood ning seejärel skaneeri tema QR-kood sisse. Nii saad oma äppi sõbra kontaktandmed ja sul pole vaja teha muud kui sisestada summa ja makse kinnitada.