Pocopay 2.0

Pocopay 2.0 versioon toob endaga kaasa mitmeid suuri muudatusi – kontaktide nägemine, avavaate muutumine ning palju uuendusi disainis. Vaata järgi, mis sind täpsemalt ees ootab.

Poco Kontaktid

Nüüd näed, kes sinu telefoni kontaktidest on Pocopay kasutajad ja teised kasutajad saavad sind näha. Poco Kontaktid leiad oma uuenenud profiili alt – kõigi nende kasutajatega saad saad kogu Pocopay funktsionaalsust mõnusalt kasutada. Kui sa ei soovi, et teised kasutajad sind näeksid, siis saad seda muuta oma profiilist seadete alt.

Kiirvalikud

Kiirvalikud annavad sulle lihtsa ligipääsu profiilile, seadetele ja igapäevastele rahaasjadele. Samuti aitab see sul äppi paremini tundma õppida ja näitab viimaseid uuendusi.

Avatar

Tee oma profiil ilusaks. Lisa enda kontole profiilipilt, mida ka teised kasutajad näha saavad. Ka sina näed äpis teiste kasutajate pilte, kui nad selle lisanud on.

Tee head

Pocopay toetab selleaastast Rat Race’i heategevuslikku jooksu, mille eesmärk on tuua kontoris istujad tänavale ja nii läbi huumoriprisma propageerida heategevust ja liikuvat elustiili. Seekord toetatakse MTÜ RuaCrew vabatahtlike tugiisikute programmi, et ennetada 12-16-aastaste noorte riskikäitumist läbi individuaalse toe ja positiivse eeskuju.

Tee annetus otse oma Pocopay äpist kasutades seda QR-koodi või tee tavaline ülekanne:

ratrace 2017 QR code

IBAN: EE469999000010142354
Makse saaja: JCI Estonia Heategevusfond SA

Loe lähemalt siit: http://ratrace.ee/rr/tallinn/

********

Kui sulle meeldivad meie uuenduste luuletused, siis siin ta on:

Pocopay 2.0 

The sun is out
and there’s no doubt
that you’re gonna love our version two –
it’s got some new features that are really cool!

The dashboard will be your favourite new trick,
it’ll let you access everything really quick.

Check out which of your friends have Poco
and invite who is not – they must be loco.

Make an effort and take a really good picture
add this to your profile and make it even nicer!