Pocopay World Summit Awards 2016 võitjate seas

451 nominatsiooni hulgas esindasid Eestit WSA 2016 konkursil lisaks Pocopayle veel ka Timbeter, Bike-ID, Like a Local, Vitalfields, e-Residency ja Lingvist. Esitatud töödest valiti 40 võitjat ning Pocopay sai võidu äri ja kaubanduse (Business and Commerce) kategoorias.

WSA võitjad valib välja rahvusvaheline IT-ekspertidest koosnev žürii läbi kahe vooru. Iga ÜRO liikmesriik saab õiguse nimetada ühe toote või teenuse kategooria kohta. Varasemalt on Eestist WSA konkursi võitjateks valitud veel Testlio aastal 2015 ning TransferWise aastal 2013.

World Summit Awards on ülemaailmne algatus ning ainus IKT sündmus kogu maailmas, mis jõuab mobiilse kogukonnani rohkem kui 178 riigis. WSA toob esile digitaalset sisu, millel on potentsiaali parandada ühiskonda ning mis keskendub kohalikele oludele, kuid millel võib olla ka ülemaailmne tähtsus.

Pocopay on uutmoodi arvelduskonto, mis on mõeldud alati liikumises olevatele inimestele. See on intuitiivne, turvaline ning konto on võimalik mobiilis avada vaid mõne minutiga. Pocopay on varasemalt saanud rahvusvahelisel tasandil tunnustust ka oma uudse ja intuitiivse disaini poolest.

Saada uuendused otse e-postile.

Uuendame oma äppe üsna tihti. Liitu meie uudiskirjaga ja ole esimeste seas, kes kuuleb Pocopay uutest funktsioonidest ja uudistest.