Pocopay tegevjuht Indrek Neivelt kommenteerib 2016. aasta majandustulemusi

Uue ettevõtte alustamine on alati väljakutse. Alustavale ettevõttele on tavaline, et mingi aeg kulub oma ärimudeli otsimisele, suunamuutused on loogilised ja ühes võib kindel olla: selle ideega, millega esialgu alustatakse, suure tõenäosususega ei lõpetata.

Nii on ka vähem kui poolteist aastat tagasi turule tulnud Pocopay’ga. Alustasime mobiilse finantsteenusega jaeklientidele, kuid kuna paljude spetsialistide arvates on meil üks parimaid finantsmaailma tehnoloogiad turul, siis tegime algust ka selle litsentseerimisega. Meie tehnoloogia vastu on huvi tuntud kõikjal maailmas ja täna tegutseme lisaks Euroopale juba ka Aafrikas.

Sellega seoses on meie grupis (Poco Holding) nüüd kaks firmat. Pocopay tegeleb jaeklientide teenindamisega ja PocoSys tehnoloogia müügiga. Alustava ettevõtte puhul on igati loogiline olla esimesed aastad kahjumis, mitte kasumis. Sel aastal arendame Pocopay teenust jaeklientidele edasi ja pakume oma tehnoloogia litsentsi teistele ettevõtetele üle maailma. 2017. aasta tulemuseks prognoosime Poco Holdingule juba kasumit.

Meil on käsil mitu põnevat rahvusvahelist projekti, mille sisu me veel avalikustada ei saa. Tööd on palju ja otsime uusi võimekaid inimesi oma tiimi ning huvilised saavad meie töökuulutustega tutvuda siin.

Tutvu ka meie 2016. aasta majandustulemustega:
Pocopay aastaaruanne
Poco Holding aastaaruanne

Indrek Neivelt
Pocopay CEO

Saada uuendused otse e-postile.

Uuendame oma äppe üsna tihti. Liitu meie uudiskirjaga ja ole esimeste seas, kes kuuleb Pocopay uutest funktsioonidest ja uudistest.