Pocopay mobiilipank sai parima disaini ja turvalisuse auhinna

Eilses Eesti parima mobiilirakenduse finaalis sai Pocopay parima disaini ning turvalise lahenduse auhinnad. Oleme siiralt õnnelikud antud tunnustuse üle, sest Pocopay kontseptsiooni keskmes on ainulaadne disain ja finantsteenusena näeme kõvasti vaeva, et meie klientide raha oleks hoitud turvaliselt.

Pocopay mobiiliäpi disaini teeb ainulaadseks selle interaktiivsus. Rahale on antud füüsiline vorm ja erinevate toimingute tegemine on intuitiivne ja mänguline. Kasutaja saab raha kanda, küsida ja kõrvale panna ühe sõrme liigutusega. Toimingute keskmes on inimeste igapäevased kontaktid (e-mail ja telefoninumber) mitte pangarekvisiidid. See kõik teeb Pocopay rohkem sarnaseks näiteks Facebook’i, kui pangaga.

Pocopay erilise kasutajaliidese taga on aga kõrge turvalisusega infosüsteem, mis vastab finantsasutusele kehtestatud rangetele nõuetele. Nii kontrollitakse iga rahakande puhul isiku samasust ja kahtluse korral palutakse rakendada lisaturvameetmed. Lisaks saab kasutaja ise Pocopay äpis oma turvalisust juhtida – muuta pangakaardi kasutuslimiite, valida piirkondi online ostude jaoks, blokeerida või sulgeda kaart jms.

Me oleme ümber kujundanud igapäevast finantsteenuse kogemust. Raha Pocopay kontol omab värvi, suhtleb selle omanikuga ja liigub ülikiirelt. Inimeste harjumuste jõud on teadagi suur, aga mõned asjad väärivad proovimist. Eriti, kui see on tasuta.

Saada uuendused otse e-postile.

Uuendame oma äppe üsna tihti. Liitu meie uudiskirjaga ja ole esimeste seas, kes kuuleb Pocopay uutest funktsioonidest ja uudistest.