Pocopay ja digitaalne revolutsioon

Digitaalne revolutsioon on muutnud terveid majandusharusid ja muudab veelgi. Küllap ei ole kedagi, kes arvavad, et kümne või kahekümne aasta pärast ajame oma rahaasju samamoodi nagu täna. Panga mõiste muutub. Üha rohkem globaalseid ja ka kohalikke firmasid pakuvad näiteks järelmaksu ja tõenäoliselt nii mõnelgi neist on varsti pangalitsents. Või teevad arveldusi. Pangandus muutub.

Elu areneb ja käitumisharjumused muutuvad. Üha rohkem ja rohkem on vaja maksta üksteisele. Noored jagavad korterit. Või pärast ühist õhtusööki on vaja arve osalejate vahel ära jagada. Või ühise taksosõidu järel. Rääkimata sellest, kui vahetevahel on lapsele vaja raha kiiresti üle kanda. Ja loomulikult on vaja endiselt maksta elektri ja kütte eest.

Mõelgem, kui väheseks on jäänud telefonis rääkimist. Selle asemel on pigem lühikesed sõnumid. Ja emotsioone ei anta edasi enam mitte läbi hääletooniga, vaid märgiga sõnumis või fotoga. See kõik on juhtunud vähem kui kümne aasta jooksul.

Ka rahade liigutamine peab ajaga kaasas käima. Tehingud on väiksemad ja väiksemad peavad olema ka tehingukulud. Üle riigipiiride. Kiirelt. Ja loomulikult ei ole põhjust arvata, et raha maksmisel ei ole emotsioone. Emotsioone, mida saad edasi anda näiteks fotoga või muud moodi.

Lisaks oleme kindlad, et inimene tahab valida erinevate toodete või pakkujate vahel. Meie valik on täna limiteeritud sama panga toodetega. Ja panga valis sinu eest kas sinu tööandja või vanemad. Kas on veel kusagil sektoris on sellist olukorda?

Me pakume eurooplasele juba tuttavat arvelduskontot. Kontot, mida võib ka palgakontoks nimetada. Me tegime konto, mida me tahaksime ise kasutada. Milles on olemas nii vana kui kõik uus. Mille hinnastamine on lihtne ja läbipaistev. Need on vaid üksikud märksõnad.

Kontol olevat raha saab kiiresti Euroopa Liidu siseselt maksta näiteks kommunaalteenuste eest või oma sõbrale. Või saab ka sõbralt või tuttavalt raha küsida. Ja arve jagamine ning maksmine e-maili või QR-koodi abil on vaid mõned märksõnad.

Lisaks saab igaüks omale soovi korral deebetkaardi. Kaardi, millega saab maksta nii poes kui internetikauplustes. Kaardi, millega väikeste summade puhul saab maksta kontaktivabalt. Kaardi, mille limiite saab igaüks ise reguleerida. Ise saab otsustada ja ise teha.

Euroopa ambitsioon

Me kõik oleme viimase kümne-kahekümne aasta jooksul muutunud märkamatult rahvusvaheliseks. Meil kõigil töötab või õpib keegi lähisugulane või hea sõber teises Euroopa riigis. Rahvusvaheline suhtlus on muutunud igapäevaseks. Rääkimata töökaaslastest, kes erinevates riikides töötavad ja kellega me tihti suhtleme. Ka rahade liigutamine peab arenguga sammu pidama. Seepärast toetame me sellist suhtlust. Pocopay eesmärk on olla üleeuroopaline aga me alustasime Hollandis, Hispaanias ja Eestis.

Ole koos meiega! Head kasutamist!

Indrek
CEO

Saada uuendused otse e-postile.

Uuendame oma äppe üsna tihti. Liitu meie uudiskirjaga ja ole esimeste seas, kes kuuleb Pocopay uutest funktsioonidest ja uudistest.