2017. aastal jätkasime Pocopay äpi arendusega ja saime tehnoloogiaärile hoo sisse, 2018. aastal ootame kasumit

Eelmisel aastal lisandus Pocopay äppi mitu kasulikku funktsiooni, mille hulgas erilist äramärkimist väärivad Rahaplaneerija ja Mugavad kiirvalikud. Oleme tänulikud meie aktiivsetele kasutajatele, kelle tagasiside aitab Pocopay toodet veelgi paremaks muuta. Alates 1. augustist kaotame Pocopay Power paketi kuutasu ja kutsume kõiki innovatsiooni hindavaid inimesi meie teenust tasuta kasutama, et aidata meil arendada maailma parimat pangatehnoloogiat.

Mitme auditi ja turvalisuse testi käigus veendusime, et meie IT-süsteemi kvaliteet on väga kõrge ja suudame pakkuda oma tehnoloogiat erineva suurusega finantsasutustele, sealhulgas nii olemasolevatele pankadele kui ka uutele tulijatele.

Esimese projektina eksportisime oma tehnoloogiat Aafrikasse, kus arendasime mobiilipanga rakenduse kohaliku uue tulija jaoks. See kogemus näitas meie meeskonna võimekust töötada edukalt distantsilt.

Pidasime läbirääkimisi mitmete potentsiaalsete partneritega ja sõlmisime 2018. aasta esimeses kvartalis ühe suure lepingu Euroopas, mille kallal praegu hea energiaga töötame. Kuna töömaht on suur, otsime oma tiimi arendajaid juurde.

Grupi majandustulemuseks 2017. aastal oli kahjum summas 1.9 miljonit eurot, mis on oma mahult start-up maailmas pigem väike kui suur.

Käesoleval 2018. aastal jätkame valitud strateegia elluviimist – täiustame Pocopay toodet ja pakume oma tehnoloogiat finantsasutustele üle maailma.

Pangandusturg on muutumises ja erinevad ettevõtted katsetavad erinevaid ärimudeleid. Meie usume, et tänapäeva pank on tehnoloogiaettevõte, kellel on laenu andmise oskused ja panga protsesside know-how. Ühel tehnoloogia ettevõttel peab olema oma kvaliteetne IT-süsteem, mida on võimalik paindlikult vastavalt klientide soovidele muuta. Standardlahendused võivad olla küll efektiivsed, aga ei taga edu pikas plaanis. Maailm muutub ja meie aitame muuta pangandusmaailma odavamaks ja kasutajasõbralikumaks.

Indrek Neivelt
Pocopay CEO

Saada uuendused otse e-postile.

Uuendame oma äppe üsna tihti. Liitu meie uudiskirjaga ja ole esimeste seas, kes kuuleb Pocopay uutest funktsioonidest ja uudistest.