Poco Kool: Kas saan sellega tõesti kõike teha?

Jah! Pocopay annab sulle päris arvelduskonto koos IBANiga ning sa saad kõik oma igapäevased pangaasjad meile tuua. Näiteks kannad Pocopay kontole oma palga, arveldad Pocopays, arveldad teiste finantsasutustega, paned raha kõrvale, teed püsikorraldusi – mida iganes soovid. Kui asi selge, siis laadi äpp siit.

Kuid see pole kõik.

Me ehitasime Pocopay ju puhtalt lehelt nii, et sul oleks meiega toiminguid tehes selline tunne, nagu on nutitelefoni omanikul võrreldes tüübiga, kes kasutab vanaaegset nuppudega telefoni.

Näiteks:

  1. Jaga arveid. Sa käisid kellegagi koos restoranis lõunal ja pidite arve jagama, kuid õige moment seda näost näkku teha läks mööda ning nüüd oleks juba imelik seda teha. Pocopay aitab restoraniarve kohe ilusti tükkideks teha ja ära maksta.
  2. Küsi raha. Raha küsimine on vahel veider. Pocopayga saad seda teha nii, et ei oleks veider. Kui tahad, võid lisada rahasoovi juurde foto sellest, mille jaoks raha küsid. Meiega on lihtne raha küsimisele ka ilma valehäbita “ei” öelda. Selleks on meil üks nupp.
  3. Kiire raha liikumine. Pocopay kontode vahel liiguvad maksed koheselt. Vahel isegi kiiremini kui jõuad öelda “maksin ära”. Teistesse pankadesse liiguvad Pocopay maksed nagu pankadevahelised maksed ikka, ehk pisut aeglasemalt aga erinevalt teistest pankadest on need meilt tasuta (30 tükki kuus). Muide, oma Pocopay kontole saad raha kanda ka teise panga deebetkaardilt või krediitkaardilt ja see toimub väga kiirelt.
  4. Liiguta raha kiirelt üle riigipiiride. Pocopay kasutajate vahel liiguvad maksed välgukiirusel üle maailma.
  5. Pane raha kõrvale. Tahad minna reisile või midagi suuremat osta? Ära torma kohe laenu võtma. Pocopay’s saab luua säästukonto ühe liigutusega ja panna raha sinna juurde kogu aeg ja sama lihtsalt.
  6. Tõeline maksekaart. Meie MasterCardi deebetkaardiga saab osta nii poes kui netis. Lisaks on Pocopay praegu ainus Eestis, kellelt saad kontoga kaasa sellise kaardi, millega saad teha kontaktivabu makseid. Näiteks võid Londoni metroos maksta meie kaardiga igal pool, kus näed NFC märki.
  7. Milleks meeles pidada kontonumbreid? Meil Pocopays pole seda üldse tarvis. Sa saad arveldusi alustada ka siis, kui tead inimese e-posti aadressi või telefoninumbrit.
  8. Jah, me oleme turvalised. Meie arvelduskonto on päris. Meil on Finantsinspektsiooni heakskiit ning meile kehtivad ranged reeglid. Meid auditeeritakse ning meil on kõik moodsad süsteemid, et toimingud oleksid turvalised.

Me ei armasta peidetud lisatasusid, seepärast oleme kõik endast sõltuvad tasud kõik ära kaotanud ning küsime oma teenuste eest kokku 2.90 eurot kuus.

Saada uuendused otse e-postile.

Uuendame oma äppe üsna tihti. Liitu meie uudiskirjaga ja ole esimeste seas, kes kuuleb Pocopay uutest funktsioonidest ja uudistest.