Kõige turvalisem mobiilirakendus Eestis 2016

See osa võib tunduda natuke igav, aga on tegelikult väga oluline. Turvalisus on Pocopay jaoks esmatähtis ja me teeme kõik, et tunneksid end meiega koduselt.

Pocopay kasutab parimaid turvasüsteeme ja standardeid, tagamaks, et sinu tehingud ja raha oleks alati kaitstud.

Üleeuroopaline makseasutuse litsents

Turvaline konto ligipääs ja tehingute kinnitamine

Kontole ligipääsemiseks ning tehingute kinnitamiseks saad valida Poco koodi ja Sõrmejälje kinnituse vahel. 

Küsimused saavad vastatud meie kasutajatoe abiga

Pocopay kasutajatugi on õige koht kui sul on küsimusi, mis ootavad vastuseid. Kui sa keskusest oma küsimusele vastust ei leia, siis võta meie kasutajatoega ühendust kirja teel kasutajatugi@pocopay.com või helista numbril +372 660 0000.

Kasutajatoe keskus
Kasutajatugi

Peida kontojääk

Hoia oma rahanumbrid enda teada. Kontojääk ja kogutud raha summa on võimalik peavaatest ära peita. 2 sekundit Poco saldol sõrme hoides on võimalik numbrid taas nähtavaks teha.

Turvalisus

  • Litsentseeritud ja auditeeritud

    Omame Eesti Finantsinspektsiooni väljastatud makseasutuse tegevusluba tegutsemiseks Euroopas. Pakume erinevaid teenuseid igapäevaseks panganduseks, kuid me ei väljasta krediiti ega paku hoiuseid.

  • Sinu raha ja andmed on kaitstud

    Erinevalt pankadest, ei laena me sinu raha välja ega võta muid riske. Sinu raha on turvaliselt hoitud erinevates Euroopa pankades. Me kaitseme oma klientide andmeid ning ei jaga neid osapooltele, kes ei ole meie teenusega seotud.

  • Me oleme sulle alati abiks

    Kui vajad abi oma Pocopay kaardi või konto sulgemisega, helista ööpäevaringselt numbrile +372 6600 000. Meie kasutajatugi on avatud esmaspäevast reedeni, 9:00–19:00. Oleme sinu jaoks olemas.