Pocopay maksed ja rahasoovid liiguvad koheselt

Me oleme loonud raha maksmiseks kõige ilusama ja lihtsama viisi. Makset saad alustada tirides raha otse kontaktidele või maksekeskusest.

Maksmiseks vajad vaid saaja telefoninumbrit või emaili. Vana hea IBAN sobib loomulikult ka. Raha liikumine Pocopay kasutajate vahel ei võta rohkem aega kui 1 sekund.

Lisa rahaasjadele emotsiooni

Ütle "Aitäh!"

Pocopay’ga saad nüüd imelihtsalt rahasaatjale “aitäh" (või ükskõik, mida soovid) öelda. Näita oma tänu vaid ühe kiire näpuliigutusega. "Aitäh!" ikooni leiad teavituste keskusest, ajaloost või makse detailvaatest.

Saada pilt või GIF

Ülekanne võib olla rohkemat kui lihtsalt numbrite muutumine sinu kontojäägil. Nüüd on sul võimalik nii vastuvõetud kui saadetud maksetele ja kommentaaridele lisada meeleolukaid GIF’e ja pilte. Avastamisrõõmu pakkuvate GIF’idega saad edasi anda mõnusaid emotsioone.

Powered by Giphy

Pangakonto

 • Unikaalne QR-kood

  Igal Pocopay kasutajal on unikaalne ja turvaline QR-kood, mida saab rakenduses skännida ning selliselt kiirelt raha kanda või küsida.

 • Määratud maksed

  Tee oma elu veelgi lihtsamaks, salvestades kiirvalikusse kõik oma sagedasemad maksed, mida kasutad.

 • Planeeri oma makseid ja rahasoove

  Sul on võimalik määrata oma maksetele ja rahasoovidele kuupäevad, millal soovid makse või rahasoovi teele saata.

Jaga arveid lihtsalt

Arvete jagamine võib olla tüütu kui käisite eile seltskonnaga õhtusöögil ja sõitsite koos taksoga. Pocopayga on arvete jagamine õiglane ja lihtne.

 • Splitting bills on the go
 • Splitting bills on the go
 • Splitting bills on the go