Pocopay ärikliendi lahendused on teenustasuta

Pocopay pakub ärikliendile ainult maksete kogumiseks mõeldud kontot. Saad Pocopay makseid tasuta vastu võtta nii kohvikus ja kaupluses kui ka e-poodides. Maksed kogutakse sinu Pocopay kontole ning väljamakseid teeme sulle iga tööpäeva hommikul.

Poco terminal is free.

Pocopay maksete vastuvõtmine on tasuta

Uut arvet saab luua 2 klikiga ja makse laekub koheselt

Uute arvete loomine on Pocopay'ga tõeliselt lihtne. Sisesta summa ning vajuta nupul loo uus arve. Selle peale luuakse QR-kood, mida klient saab skaneerida ja siis ühe kliki või sõrmejälje abil makse kinnitada. Makse laekumist näed koheselt otse äpist.

Saa Pocopay ärikliendiks

Kiire ülevaade makstud arvetest

Saad kiire ülevaate makstud arvetest otse äpist. Seega ei ole arvete vaatamiseks või ülevaate saamiseks vaja kuskile mujale eraldi sisse logida. Kõik ühest kohast.

Väljamakseid tehakse tööpäeva hommikuti

Meie hoolitseme väljamaksete tegemise eest. Sina saad lihtsalt makseid tasuta koguda ja ei pea millegi muu pärast muretsema. Kõik kogutud maksed makstakse välja iga tööpäeva hommikul.

Saa Pocopay ärikliendiks

Vaata, kus saad Pocopay äpiga maksta

Vaata Pocopay kaarti

Küsimused saavad vastatud meie kasutajatoe abiga

Pocopay kasutajatugi on õige koht kui sul on küsimusi, mis ootavad vastuseid. Kui sa keskusest oma küsimusele vastust ei leia, siis võta meie kasutajatoega ühendust kirja teel kasutajatugi@pocopay.com või helista numbril +372 660 0000.

Kasutajatoe keskus
Kasutajatugi